Famasi Kazanç Planı

Farmasi Kazanç Planı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Farmasi Kazanç Planı ve Prim Sistemi

Farmasi’nin büyük ailesine katılmış iseniz, artık bu kazançlı dünyada siz de varsınız demektir. Bu süreçte üyelik sistemi, kazanç planı ve primler gibi bilmeniz gereken temel detaylar bulunmaktadır. Farmasi üyelerinin tamamı Girişimci olarak kabul edilse de, farklı üye seviyeleri bulunmaktadır. Kazançlarınızı belirleyen de bu seviyeler olacaktır.

Satış Danışmanı

Üye olur olmaz, bir Farmasi Girişimcisinin alacağı ilk unvan satış danışmanı olacaktır. Bu ilk basamakta, yaptığınız her üründen %30 kar elde edeceksiniz. Giriş sürecinde, gayretlerinizi ağırlıklı olarak Farmasi ürünlerini tanımaya ve bu ürünleri çevrenizdeki insanlara satarak satış becerilerinizi geliştirmeye harcamalısınız.

Bu seviyede satışlarınızdan aldığınız karlara ek olarak 500 liralık satış yapmanız dahilinde %3 ekstra prim alabileceksiniz. Satış rakamlarınız 1.500 liraya çıkarsa, prim oranınız da %6 olacaktır. Elbette bu rakam yükseldikçe satış danışmanı olarak kalmayacak, daha üst seviyeler ile tanışacaksınız.

Liderlik

Liderlik seviyesindeki Farmasi Girişimcileri, yeni satış danışmanlarını kendi ekibine ekleyerek onlar üzerinden de komisyon kazanacaktır. Bu komisyonların alt üyelerinize zarar yoktur, tamamı Farmasi tarafından ödenir. Onlar satış yaptıkça hem siz hem yine onlar kazanacaktır.

Prim kazanabilmeniz için aylık en az 140 lira puanlık sipariş girişi yapılmalıdır. Liderlik unvanındaki girişimci ise 3000 liralık satış için %9 prim alacaktır.

Lider, adı üstünde takımına liderlik edebilen kişilere denir. O nedenle alt ekibinizi iyi tanımalı ve onları sürekli takip ederek, motivasyonlarını artırmalısınız. İyi bir ekiple çok daha hızlı yükseleceksiniz. Liderler 6000 liralık satışta %12 prim kazanırlar.

Üst Lider

Üst lider olabilmek için bir girişimcinin 10 bin liralık puan satışı yapması gerekir. Bu aşamada prim ise %15 olacaktır.

Yönetici

Yönetici seviyesinde, 15 bin liralık satıştan %18’lik prim kazanabilirsiniz. Yönetici seviyesi artık Farmasi’nin amacını anlayan ve bu doğrultuda başarı gösteren kişilerin ancak ulaşabileceği bir seviyedir. Bu seviyeye geldiyseniz mutlu olabilirsiniz zira sizin için her şey yolunda gitmektedir. Ekibinizi daha geliştirerek, daha büyük kazançlara merhaba diyebilirsiniz.

 

 

Müdürlük

Müdürlük seviyesinde 20 bin liralık satışa ulaşabilirseniz, %22 prim almaya hak kazanabilirsiniz. Bu prime ek olarak alt grubunuzdaki nesillerden de müdür primi kazanacaksınız.

1.    Nesilden %3,2

2.    Nesilden %3

3.    Nesilden %1,5

4.    Nesilden %1

Direktörlük

Müdürlükten sonraki ilk basamak olan direktörlükte 1 yıl içerisinde 5 kez 20.000 liralık satışı yakaladığınız anda %22’lik prim alabilirsiniz. Ek primler ise;

1.    Nesilden %3

2.    Nesilden %2

3.    Nesilden %1,5

4.    Nesilden %1

şeklinde olacaktır. Buna ek olarak direktörlere cep telefonu, tablet ve telefon hattı verilmektedir.

Altın Müdür

5 kez arka arkaya 20 bin liralık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerek Altın Müdür seviyesine yükselmektedir. Bunlara ek olarak;

1.    Nesilden %3,5

2.    Nesilden %2,5

3.    Nesilden %1,75

4.    Nesilden %1,25

ek primleri de almaya hak kazanırlar. Ayrıca Altın Müdürlere cep telefonu, tablet ve hat hediye edilir.

Platin Müdür

%22 grubuna giren Platin Müdür, Farmasi’nin en değerli unvanlarından birisidir. Bu seviyede girişimci;

1.    Nesilden %4,25

2.    Nesilden %3,25

3.    Nesilden %2,25

4.    Nesilden %1,5

ek prim alır. Platin Müdür ayrıca cep telefonu, tablet, hat ve tatil hakkı da kazanmış olur.

 

Zümrüt Müdür

%22’lik prim grubuna giren Zümrüt Müdür için Farmasi’nin 2 aktif kayıt şartı bulunur. 150 adet aktif kampanya için geçerlidir ve bu unvana sahip Farmasi Girişimcisi 10.000 lira değerinde puan yaparsa araç kullanma hakkını da elde edecektir. Ayrıca yine Zümrüt Müdür;

1.    Nesilden %5

2.    Nesilden %4

3.    Nesilden %3

4.    Nesilden %2

ek prim alır. Zümrüt Müdür’e cep telefonu, tablet, hat ve tatil hakkı da verilmektedir. Tatil hakkı 40 puandır.

Elmas Müdür

Farmasi’nin en tepe noktalarından birisi olan Elmas Müdür, 20000 liralık puan alışverişi ile %22’lik gruba girer. Bu unvandaki direktörler;

1.    Nesilden %6

2.    Nesilden %5

3.    Nesilden %4

4.    Nesilden %3

ek prim haklarını kazanırlar. Elmas Direktörler cep telefonu, tablet, hat ve 60 puanlık tatil hakkını kazanırlar.

0
0
0
s2sdefault

Kayıt Formu

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

5 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

EN İYİSİ "FARMASİ"

Bu site Farmasi Zümrüt Direktörü Nermin KORKMAZ'a ait kişisel bir web sitesidir.

0 (538) 739 28 74

Bu Site Farmasi Enternasyonel Resmi Sitesi Değildir.

©2020 Bu Site Farmasi Platin Direktörü Nermin KORMAZ'a Aittir. Farmasi Enternasyonel Resmi Web Sitesi Değildir.