Famasi Kazanç Planı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Değerli ziyaretçi, öncelikle Farmasi ailesine hoş geldiniz.

Farmasi ailesinde yer almak ve bu kazançlı dünyadan faydalanmak için öncelikle Farmasi Yönetmelik Kuralları hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var.

Bu yönetmelikte, Farmasi ailesine katılan yeni üyelerin bilmesi gereken tüm detaylar ve bir takım tavsiyeler bulunmaktadır. Farmasi, kendi içerisinde kusursuz çalışan bir sisteme sahiptir ve kazanç sağlamak için bu sistemin detaylarına vakıf olmanız oldukça faydalı olacaktır. Farmasi ailesinin başarılı girişimcilerinden birisi olmak istiyorsanız, yönetmeliğin tamamını dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Genel Hükümler

Farmasi, 2010 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulmuş ve resmi olarak Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş. unvanını almıştır. Kuruluşun resmi sitesi www.farmasiint.com ve www.farmasi.com.tr’dir.

Farmasi’nin satış ağında görev alan her kişi, seviyesi ne olursa olsun öncelikle Girişimci’dir. Sonrasında yönetmeliğin belirlemiş olduğu kurallar dahilinde, gayret ve satış rakamlarına göre girişimciler seviyelerini gösteren unvanlar alacaklardır. Bu kurallar, Farmasi şirketi tarafından tek taraflı ve istenilen zamanda değiştirilebilir, Farmasi ile ticari ilişki kuran tüm Girişimciler bu maddeyi de kabul etmiş sayılırlar.

Bu yönetmelikte yapılacak olası değişikliklerin tamamı Farmasi markasının resmi web sitesi ve uygulamalarında ilan edilecektir. İlan yapıldığı anda, yönetmeliğin yeni kuralları yürürlüğe girer. Bu nedenle, Farmasi bünyesindeki tüm girişimciler, düzenli olarak resmi siteyi ve ilanları takip etmekle yükümlüdürler. Farmasi etik kurulu rutin olarak 3 ayda bir toplanmakta ve yönetmeliği, sektör ve şirket gelişmelerine göre tekrar gözden geçirmektedir. Bu toplantılar gerek duyulduğu takdirde, 3 aylık süre beklenmeden de yapılıp, olası yönetmelik değişiklikleri yine resmi site üzerinden ilan edilecektir.

Girişimcilerin tamamı, bu yönetmeliği kabul ederek aynı zamanda Farmasi’nin kendilerine SMS atmasına da izin vermiş olacaklardır. Bu izin gereksiz yere kullanılmayacak olup Girişimcilere destek olmak adına kampanya ve promosyon gibi önemli bilgileri iletmekte kullanılacaktır.

Girişimciler, Farmasi ailesine katılmak için bir kayıt formu doldururlar. Bu formdaki bilgilerin tamamının doğruyu yansıtması gerekir, aksi takdirde kişi Girişimcilikten çıkarılır ve o güne kadar kazanılmış olan tüm hakları Farmasi tarafından iptal edilir.

Farmasi ürünlerinin tamamında bir son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bu tarihin geçmesi dolayısı ile yapılan yanlış kullanımlardan Farmasi sorumlu tutulamaz. Ürünlerin son kullanım tarihi geçildikten sonra veya hatalı bir şekilde kullanılması, ürünü satın alan son kullanıcının sorumluluğunda bulunmaktadır. Üzerinde son kullanma tarihi bulunmayan veya bir şekilde o tarihin okunmadığı ürünleri, Farmasi ile iletişime geçerek iade edebilirsiniz.

Farmasi ürünleri veya web sitesi üzerinde bulunan tüm yazılı, sesli ve görsel ürünler, telif hakları güvencesi altında bulunurlar. Bu materyallerin kullanılması veya çoğaltılması, Farmasi tarafından onay verilmediği takdirde yasal suçtur.

Farmasi, Girişimciden aldığı tüm bilgileri saklama hakkına sahiptir. Piyasa koşulları ve şirket politikası sebebiyle, kazanç planları ve ürün fiyatları önceden bildirmeden değiştirilebilir.

Tanımlar

Farmasi bünyesinde olan herkes, seviyesi ve unvanına bakılmaksızın bir Farmasi Girişimcisi olarak kabul edilir. Bu doğrultuda, bu yönetmelik kapsamında yazan tüm maddeler ve kurallar, tüm Farmasi girişimcilerini ilgilendirir ve kapsar. Farmasi ürünlerini satma amaçlı kurulmuş olan kişisel web sitelerinin, Farmasi’den yazılı onay alması zorunludur. Bu yönetmelikte geçen ‘Farmasi’ kelimesi, sadece Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş. unvanını belirtmektedir.

Farmasi Girişimcisi olmak isteyen herkes mevcut bir Girişimcinin sponsorluğuna ihtiyaç duyar. Sponsorlu ilişkisi, kayıt olan son kişi, onun üzerindeki girişimciler ve son olarak Farmasi’de son bulan bir bağdır.

Grup ise bir Farmasi Girişimcisinin tüm alt ekibini tanımlamaktadır. Bu gruba, Girişimcinin sponsor olduğu tüm girişimciler ve o girişimcilerin de alt ekipleri dahil edilmektedir.

Farmasi girişimcilerinin satışlardan alacakları komisyonlar, satış ilkeleri, seviye kazanma koşulları ve bu seviyelerde kalabilme şartları Pazarlama Planı ile belirlenir. Bu pazarlama planı, Farmasi internet sitesinden yayınlanmakta ve dilenilen zaman Farmasi tarafından güncellenmektedir.

Girişimci Olmak

Farmasi bünyesine 18 yaşını geçmiş her birey, Girişimci olarak katılabilir. Buna ek olarak Sermaye şirketleri ve en fazla 2 kişiden oluşan ortaklıklar da, Farmasi Girişimcisi olabilir. Şirketi temsil eden kişiler, yetkilerinin sınırlarını yazılı olarak Farmasi’ye teslim etmek zorundadır. Farmasi’ye üye olan Tüzel kişi yetkilisinin borç ve yükümlükleri, Tüzel kişinin diğer ortaklarını da bağlar.

Farmasi’ye yapılan tüm başvurular kabul edilmeyebilir, Farmasi ret hakkını saklı tutar. Son siparişinden 6 ay geçen ve tekrar sipariş vermeyen üyelerin, Girişimciliği kendiliğinden son bulur. Bu aynı zamanda girişimcinin bağlı bulunduğu grubu da kaybetmesine sebep olur. Tekrardan kayıt yaptıran kişi grubunu seçmekte özgürdür. Tekrar kayıt yaptırabilmek için Girişimcinin tüm borçlarını kapatmış olması gerekir.

Farmasi Girişimcisi olmak için mutlaka başka bir Girişimcinin, yeni üyeye sponsor olması gerekir. Bu sponsorluğu sağlayacak linkler, Girişimcilere ait web sitelerinde kullanılmaktadır. Bir girişimcinin 1. ve 2. derece yakınları, ancak kendi aralarında birbirlerine sponsor olabilirler. Bu kişilerin ayrı gruplar altında toplanmaları ve kayıt olmaları yasaktır. Tespiti halinde ise kişilerin üyelik kayıtları silinir ya da gruptan çıkarılarak, aile içerisindeki en eski üyenin altına bağlanabilir. Bu kişiler, kurallara uymayıp promosyon ve hediye almaları durumunda ise Farmasi, hediyelerin iadesini veya bedelinin Farmasi’ye ödenmesini ister.

Tüzel kişi ödül kazandığı zaman, ödülden kimin istifade edeceği şirket tarafından Farmasi’ye yazılı olarak bildirilmelidir.

Farmasi Girişimcileri, diledikleri zaman Farmasi üyeliğinden çıkabilirler. Kişinin borcu veya şüphe uyandırıcı bir aksiyonu yok ise üyeliği derhal sonlandırılır. Bu durumda, Farmasi Girişimcisi tüm haklarından feragat etmiş kabul edilir ve grubu ile ilişkisi sonlandırılır. Üyeliğine kendi isteği ile son veren bir Girişimci, istifa tarihinden itibaren 6 ay geçmeden tekrar Farmasi Girişimcisi olamaz. İstifa eden Girişimcinin altında bulunan grup, yine aynı Girişimcinin üstündeki Girişimciye eklenir. Farmasi, ciddiye aldığı bir şikayet veya ihbar neticesinde, Farmasi Girişimcisinin hesabını hiçbir gerekçe belirtmeden 6 ay süre ile dondurabilir. Bu dondurma halinde, Girişimci sponsoru olduğu ekipten alt ekip primi alamaz. Üyeliği dondurulan Girişimcinin tekrar kayıt olması yasaktır, olması dahilinde alt ekibini tamamen kaybeder.

Girişimci, bağlı olduğu sponsoru değiştirmek isterse Farmasi’ye gerekçesi ile başvurmalıdır. Bu talebi onaylayıp onaylamamak ise Farmasi’nin inisiyatifinde bulunmaktadır.

Girişimciler sponsor değiştirmek için istifa edemezler, bu durumda 6 ay beklemeleri de fayda göstermeyecektir. Girişimcinin vefatı durumunda ise tüm hakları, bildirilmesi durumunda kanuni mirasçısına geçer. Bu bildirim 60 gün içinde yapılmadığı takdirde, Girişimcilik iptal olacaktır. Boşanma durumunda ise tüm Girişimcilik hakları, Farmasi’ye ilk üye olan kişiye verilecektir. Girişimciliğin devir olması sadece 1. derece akrabalara devir etme talebi ile gerçekleşir. Girişimciliğini devir eden kişiler, Farmasi’nin de onay vermesi şartı ile 6 ay sonra tekrar Girişimci olabilirler.

Girişimcinin, Farmasi ailesine uygun olup olmadığına karar vermek sponsorun sorumluluğundadır. Sponsorlar, Girişimcilerin kefilleridir.

Bir Girişimcinin kendi isteği ile veya başka bir şekilde Farmasi’den ayrılmış olması sonucunda yeni %22’lik kolların oluşması söz konusu ise, bu %22’lik kollar ilgili sponsor unvan ve ödülleri ile ilgili hesaplara dahil edilemez. Bu işlem ancak Farmasi onayı sonrasında yapılabilir.

Farmasi, belirlediği Girişimcilere açık hesap açabilir. Bu yetkiye sahip aktif girişimciler, açık hesap tanımlattığı alt girişimcilerin kefilleridir. Açık hesap vadesi 18 gün olarak belirlenmiştir, borcun ödenmemesi durumunda aylık %2 faiz işletilecektir. Borcun vadesinde ödenmemesi durumunda ise Farmasi, bu borcu müteselsil kefillerden almakla yetkilidir.

Açık hesap açma yetkisi almak isteyen Girişimcilerden, Farmasi kefillik belgesi imzalamalarını talep edebilir. Bu yetki, Farmasi tarafından istenilen zamanda tek taraflı olarak iptal edilebilir. Bu yetkiyi almış tüm Girişimciler, web sitesi üzerinde bulunan kefil kesintileri bölümünü düzenli olarak takip etme sorumluluğunu taşırlar.

Kefil olduğu kişinin borcunu, kesinti yolu ile Farmasi’ye ödeyen Girişimciye, bu durumu detaylı bir şekilde kanıtlayan evrak verilecektir. Farmasi’den aldığı bu belge ile Girişimci, sponsor olduğu ve borcunu ödememiş kişiye yasal işlem başlatabilir.

Girişimciye ödenecek primler, Pazarlama Planındaki pozisyonlara göre belirlenmektedir. Pozisyonun elde edildiği tarihte değil siparişin verildiği tarihte sponsorun unvanının ne olduğu önemlidir. Girişimcinin alt ekibinden grup primi ve kişisel prim edinebilmesi için aktif olması gerekir. Primler, KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır. Farmasi, Girişimcinin Farmasi’ye olan borçlarını ödül, prim ve bonuslardan alma hakkını saklı tutmaktadır.

Farmasi, gerek gördüğü durumlarda Girişimcilerden adli sicil kaydı talep edebilir. Girişimcinin hırsızlık, dolandırıcılık, rüşvet, sahtecilik gibi yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymiş olması durumunda, Farmasi Girişimcinin kaydını silebilir. Girişimci, bu silinme sonrasında hiçbir hak iddia edemez.

Farmasi, teslim sırasında ödeme ile sipariş verilebilmesini Girişimcinin fazla iade siparişi olması durumunda engelleyebilir. İade adetlerine göre, engel süreleri aşağıdaki gibidir.

·         2 iade koli: 3 ay

·         3 iade koli: 6 ay

·         4 iade koli: Süresiz

İade ürünlerin, aynı adrese tekrar gönderilmesi talep edilirse ek kargo ücretleri faturaya yansıtılır. Farmasi ailesine yeni katılan bir girişimci, kayıt tarihinden itibaren en geç 60 gün içerisinde ilk siparişini vermektedir. Vermemesi durumunda, üyeliği askıya alınır.

Farmasi Girişimcileri, sosyal medya veya başka bir iletişim kanalı ile diğer Girişimcilere zarar verebilecek, onların moralini bozacak veya saygısız ifadelerde bulunamazlar. Aynı şekilde Farmasi hakkında da olumsuz yorumlar yapamazlar. Farmasi bir ailedir ve aile üyelerinin diğer aile üyelerini kötülemesi hoş karşılanmaz. Farmasi’nin özel bir onayı olmadığı müddetçe hiçbir Girişimci başka bir doğrudan satış şirketine hizmet edemez. Bu gibi durumlarda Farmasi prim kesme cezası, üyelik kapama cezası veya farklı durumlarda yargı yollarına dahi başvurabilir. Farmasi Girişimcileri, farklı firmalar hakkında olumlu veya olumsuz yorum yapamazlar.

Girişimci Sorumlulukları

Farmasi Girişimcisi, bu yönetmelikteki tüm maddeleri okuduğunu ve bu doğrultuda satış, tanıtım ve pazarlama yaptığını kabul eder. Girişimciler, 30 lira ve üzeri satışlarında Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında, alıcılardan Müşteri Sözleşmesi doldurmasını talep etmelidir.

Hiçbir Girişimci, diğer bir Girişimci adına Farmasi’den sipariş geçemez veya ürün teslim alamaz. Girişimciler, o ay prim, ödül ve bonusları hak etmeleri için ‘aktif’ olmaları gerekir.

Farmasi’den katalog gibi bilgilendirici materyal alan tüm üst ve alt sponsorlar, bu materyalleri alt girişimcileri ile paylaşmak zorundadır. Girişimciler, Farmasi tarafından düzenlenen faaliyetlerin hiçbirinde siyasi, dinsel ve ruhani görüşlerini bildirmeyeceğinin sözünü verirler. Farmasi ürünlerinin satışlarında, bu gibi kişisel görüşlerin kullanılmayacağını da kabul ederler.

Girişimciler, Farmasi ile olan ilişkilerini kullanarak başka markaların veya Farmasi tarafından onaylanmamış ürünlerin satışını yapamazlar. Farmasi Girişimcileri, kayıt olurken Farmasi’ye iletilen tüm bilgilerin, şirket tarafından kullanılabileceğini kabul eder.

Girişimciler, Farmasi ürünlerini doğru tanıtmakla yükümlüdür. Ürünün vadetmediği bir performansı, alıcılara satmak adına varmış gibi gösteremez. Aksi takdirde alıcının ve Farmasi’nin uğrayacağı tüm maddi ve manevi sonuçlardan, Girişimci sorumlu tutulacaktır.

Farmasi’nin izni olmadan hiçbir Girişimci, yazılı, sesli veya görsel medya ile iletişime geçemez ya da röportaj yapamaz. Hiçbir internet reklam aracını kullanamaz. Farmasi, girişimcilere uygulayacakları reklam ve tanıtım yollarını belirtecek ve o süreçlerde kullanılması gereken materyalleri de teslim edecektir.

Girişimci, başka bir sponsorun altında bulunan Girişimciden kendi alt grubuna geçmesini talep edemez. Bu Farmasi’nin yapısına aykırıdır ve en küçük teşvik dahi Girişimcinin sistem dışına çıkarılmasına sebep olur. Farmasi, bu gibi durumlarda fiilin ağırlığına bakarak dilediği cezayı verme hakkını da saklı tutar.

Farmasi Girişimcileri, şirketin çalışanı veya temsilcisi değildir. Hiçbir Farmasi Girişimcisi, marka adına şube veya işletme açma hakkında sahip değildir. Her Girişimci, bireysel olarak sadece kendi hesabına ve kendi adına çalışabilir. Bu doğrultuda Girişimci, Sosyal medyada veya başka mecralarda kendisini tanırken mutlaka ‘Bağımsız’ unvanını da kullanmak zorundadır. Aksi durumlarda oluşabilecek tüm olumsuz sonuçlarda sorumluluk, Girişimcide olacaktır.

Farmasi’den elde edilen gelirlerin, vergi sorumluluğu da Girişimciye aittir. Girişimcinin vergi veya SGK gibi sorumlulukları, Farmasi’den tamamen bağımsızdır.

Farmasi Girişimcisi, sattığı ürünlerde kanuni olarak iade ve garanti haklarının olduğunu müşterisine iletmelidir. Ödeme koşullarını ve Farmasi markasının tanımını da müşterilere olduğu gibi aktarmakla yükümlüdür. Girişimci, Farmasi adına e-mail veya SMS gönderemez.

Farmasi Girişimcileri, sponsor oldukları yeni üyelere sistemin mantığını öğretmelidir. Ekibini iyi yönetmek ve satışlarını artırmak için ise Farmasi tarafından verilen eğitimleri eksiksiz almalı ve bu eğitimlerden öğrendiklerini de ekibi ile paylaşmalıdır.

Farmasi ürünleri başka bir ambalaj içinde satılamaz veya tekrardan ambalajlanamaz. Başka üreticiler, Farmasi logosunu veya şirket materyallerini kullanarak üretim yapamaz. Girişimcilerin şirket logosunu kullanması ise Farmasi onayına bağlıdır. İnternet üzerinden Farmasi ürünlerini satmak isteyen tüm web siteleri, bunun için Farmasi’den onay almak zorundadır.

İnternet ortamında olmayan ve fuar, kuaför, zayıflama merkezleri gibi perakende satış yapmayan mekanlarda ise Farmasi ürünleri sadece tanıtım amaçlı kullanılabilir. Satış yapılabilmesi için yine Farmasi’den izin alınmalıdır.

Farmasi Girişimcisi, adresinde veya iletişim bilgilerinde bir değişiklik olması durumunda bunu derhal Farmasi’ye bildirmelidir. Aksi takdirde yapılan tebligatların tamamı geçerli sayılacaktır.

%22 ve tüm üst seviye Girişimciler, prim kazanabilmek için aktiflik şartlarını yerine getirmelidir. Aktif şartlar: Kişisel 140 liralık sipariş + aktif kayıt şartı + katalog + 6000 şartı. Şartlardan katalog ve aktif kayıt şartlarından birisini yerine getirmeyen Girişimci, lider yetiştirme primi ve unvan primlerini alamaz. Bu kişilere sadece kişisel primler ve grup performansından oluşan kazançlar ödenecektir.

%18 seviyesinde bulunan Girişimciler de prim kazanabilmek için aktiflik şartlarını yerine getirmeleri gerekir. Şartlardan aktif kayıt şartı ve katalog şartından biri yerine getirilmediği zaman prim ödemesi sadece 1 kereye mahsus olarak yapılır. İkisi de yerine getirilmez ise prim ödemesi yapılmayacaktır.

%22 ve Üst Seviye Unvan Sahiplerinin Sorumlulukları

Bu gruba ait olan Farmasi Girişimcilerinin en önemli görevi yeni kayıtlar yaptırmaktır. Kayıtlar sonrasında var olan grubun geliştirilmesi için tüm seçenekleri değerlendirmelidir. Özellikle gruba yeni katılan girişimcilerin sistemi kavraması için başlangıç eğitimleri titizlikle yapılmalıdır. Gruptaki tüm girişimciler sürekli takip edilmeli ve ciroları analiz edilmelidir. Her Farmasi Girişimcisi kendi hedeflerini tutturmaya çalışmalı ve grubundaki alt girişimcileri de hedef doğrultusunda teşvik etmelidir.

%22 ve üst unvan sahipleri bu yönetmeliğe harfiyen uymak ve grubundaki herkesin de uymasını sağlamak zorundadır. Bu yönetmeliğe tamamıyla uymayan üst unvan sahipleri, altındaki girişimcilere de iyi bir örnek olmayacaktır.

Üst unvan sahipleri, bilgisayar veya telefonlarından aktif olmak ve bu sayede grubundakilere anlık olarak destek sağlamak durumundadır. Girişimciler bilgisayarlarını veya tabletlerini, Farmasi tarafından düzenlenen toplantılarda da hazır bulundurmalıdır. Üst unvan sahipleri, il dışında bulunan Girişimcilerini de ayda en az 1 kere ziyaret etmeli ve tüm Girişimcilerinin gelişim ve motivasyonunu da yakından takip etmelidir. Alt grup üyelerinin katalog ihtiyaçlarını gidermek ve Farmasi’den gelen önemli duyuruları onlar ile paylaşmak durumundadır.

Direktörler, alt grup üyeleri müdür olasıya kadar onlara katalog desteği yapmak zorundadır. %22 ve üst unvan sahipleri, Farmasi tarafından düzenlenecek toplantı ve eğitimlere maddi veya manevi destek vererek katılmalıdır. %22 ve üst unvan sahipleri başka bir Doğrudan Satış şirketine üye olamaz ve o şirkete hizmet veremezler. Bu durumun tespiti sonrasında hesapları, geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde kapatılır. Aynı şekilde liderin eşi veya 1. dereceden akrabaları da bir başka şirkete doğrudan satış hizmeti veremez. Bu durumda da disiplin kararları uygulanır.

Farmasi’den mazeretsiz olarak ayrılan üst unvan sahiplerine, prim kesme cezası veya para cezası uygulanabilir. Üst unvan sahipleri, Farmasi’den gelen iletişim taleplerine kısa zamanda dönüş yapmakla yükümlüdür. %22 ve üst unvan sahipleri direktörlük primi alma seviyelerine kadar, altındaki tüm Girişimcilerden sorumludur. Tüm unvan almış Girişimcilerin ilk kutlamalarına katılmalı ve düzenli olarak bu Girişimcilere bilgi ve malzeme desteği sağlamalıdır.

Alt ekibinde gerçekleşen unvan kutlamalarına mazeretsiz olarak 3 defa katılmayan %22 ve üst unvan sahipleri ikaz edilir. Bu katılmama hali 4. defa gerçekleşirse, liderin cari aydaki primleri iptal edilir. Beşinci defa katılmayan liderin 3 aylık prim hakkedişi iptal edilir. Son olarak altıncı defa bu katılımı gerçekleştirmeyen Direktör, Müdür veya Lider’in ise tüm unvanları elinden alınarak, Girişimci statüsüne düşürülür.

Üst unvan sahipleri, Farmasi Bölge Müdürleri tarafından yapılan toplantılara katılmak ve toplantı alanına en az 1 saat öncesinde gelmek zorundadır. Bu toplantılara katılmama durumunda, Farmasi yazılı olarak açıklama talep edecektir.

Farmasi tarafından düzenlenen toplantılara 3 defa katılmayan %22 ve üst unvan sahipleri ikaz edilir. Bu toplantılara 4. defa katılmayan liderin cari aydaki primleri iptal edilir. Beşinci defa katılmayan liderin 3 aylık prim hakkedişi iptal edilir. Son olarak altıncı defa bu katılımı gerçekleştirmeyen Direktör, Müdür veya Lider’in ise tüm unvanları elinden alınarak, Girişimci statüsüne düşürülür.

%15 seviyesinde bulunan Girişimciler, bu toplantılara katılabiliyor olsalar da mecburiyetleri bulunmamaktadır.

Toplantı masrafları, Farmasi tarafından ödenecek tutar çıkarıldıktan sonra lider seviyelerine göre hesaplanarak Farmasi tarafından faturalandırılır.

Unvan katsayısı yüksek olan liderlerin payına daha yüksek bedeller yansıyacaktır. Unvan katsayıları aşağıdaki gibidir:

·         Müdür: 1

·         Direktör: 1.5

·         Altın Müdür: 2

·         Platin Müdür: 3

·         Zümrüt Müdür: 4

·         Elmas Müdür: 5

Konunun daha iyi anlaşılması için sayısal bir örnek vermek gerekirse;

Toplantıya yukarıdaki seviyedeki liderlerden, her bir seviyeden 1 adet lider katıldığını varsayalım. Yani toplantıda müdür, direktör, altın müdür, platin müdür, zümrüt müdür ve elmas müdür hazır bulunuyor.

Toplantı masrafı ise 2150 lira tutuyor. Bu masrafın 150 lirası (2018 için geçerli) Farmasi tarafından ödenecektir. Geriye kalan 2000 lira ise paylaştırılır.

Bu durumda liderler tarafından ödenecek olan toplantı masrafları:

·         Müdür: 121.2 Lira

·         Direktör: 181.8 Lira

·         Altın Müdür: 242.4 Lira

·         Platin Müdür: 363.6 Lira

·         Zümrüt Müdür: 484.8 Lira

·         Elmas Müdür: 606 Lira

Fabrika ziyaretlerini mutlaka %6 ila %22 arasında seviye almış Girişimcilerin gerçekleştirmesi gerekir. Ziyaret talepleri en az 2 iş günü öncesinden This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine bildirilmelidir. Katılımcı sayısı 40-50 arasında olacak şekilde, atılan mailde bilgi verilmelidir. B sayıdan eksik veya fazla katılımcının ziyaret etmesi durumunda, Farmasi tarafından resmi uyarı verilecektir. Ziyarete 15 yaş altı çocukların getirilmesi yasaktır. Fabrika ziyareti katılım ücreti 2 liradır.

%22 seviyesindeki girişimciler, söz vermelerine rağmen gelmedikleri geleneksel yıllık Farmasi kutlamalarına, gelmişler gibi faturalandırılacaklardır.

Web Site ve Sosyal Paylaşım Kuralları

Farmasi Girişimcileri, sosyal platformlarda veya web siteleri üzerinde Farmasi politikalarına zarar vermeyecek şekilde aktif olabilirler. İnternet sitesi açmak ve bu sitenin hizmete girmesi ancak Farmasi onayı ile gerçekleşecektir. Web sitesini hazırlayan girişimci, sonrasında This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.’a bilgi verip onay alması gerekir. Bu web sitesinde şirket tarafından hazırlanacak olan logo kullanılmalıdır.

Girişimci, açmış olduğu web sitesinin bağımsız olduğunu ve Farmasi’nin web sitesi olmadığını açıkça belirtmelidir. Tüm sayfalarda ‘Bu Site Farmasi Enternasyonal Resmi Web Sitesi Değildir’ ibaresinin, okunur bir şekilde yer alması gerekmektedir. İletişim veya Hakkında bölümlerinde, sitenin kime ait olduğu açık bir şekilde belirtilmelidir. Tüm sayfalarda Farmasi Girişimcisi ibaresi veya Girişimcinin Unvanı bulunmalıdır. İzin verilen web sitelerinde ancak katalog satış fiyatı üzerinden satış yapılabilir. Sitelerde haksız rekabet ortamı oluşturacak kampanyalar yapmak yasaktır.

Farmasi Girişimcileri, sitelerine daha çok ziyaretçi çekmek için Google Adwords gibi reklam platformlarını kullanabilirler. Bu reklamlarda da girişimci mutlaka sitesinin bir girişim sitesi olduğunu ve Farmasi’nin resmi web sitesi olmadığını ifade etmelidir. Girişimciler web sitelerinde, asılsız vaatler ve satış amaçlı doğru olmayan bilgiler veremezler.

Farmasi görsellerinde kişisel değişiklik yapmak veya orijinal ürün görselinde olmayan içerikleri sonradan eklemek suçtur ve yasaktır. Farmasi’ye rakip olan herhangi bir firmayı kötülemek veya o markaya zarar verebilecek ifadeler eklemek kesinlikle yasaktır.

Farmasi Girişimcileri, web sitelerine üye olan kullanıcılardan ancak ad, soyadı, e-posta, cep telefonu, ev telefonu ve şehir bilgisini alabilirler.

Sitesinden ürün satın alan kişileri arayan Girişimci, Farmasi Ailesine katılmak isteyip istemediklerini kibar bir dille sormalı ve zorluk çıkarmadan ikna etmeye çalışmalıdır. Eğer müşteri, bu konuda olumlu bir geri dönüş yaparsa Farmasi’ye üye olan bir akrabası veya tanıdığı olup olmadığı da sorulmalıdır. Bu cevaplar sonucunda, her şey yolunda giderse Farmasi Girişimcisi, müşterisini kendi alt grubuna dahil ederek ona sponsor olabilir.

Kurallara uyumayan web sitesi sahipleri, Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş. tarafından disiplin cezalarına çarptırılır veya fiilin ağırlığına göre Farmasi, hukuki yollar ile de hakkını aramaktan asla çekinmez.

Farmasi Logosu

Sosyal platformlarda veya girişimci web sitelerinde Farmasi Logosu kullanılabilir. Bu logo üzerinde değişiklik yapılamaz veya logoya hareketlendirme katılamaz. Logo orijinal formatı ile kullanılmalı ve üzerine hiçbir yazı eklenmemelidir.

Farmasi’nin resmi web sitesi dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır. Bu web sitelerinde Farmasi Logosu bulunması, o sitenin Farmasi’nin resmi web sitesi olduğu manasına gelmez. Bu web siteleri, Farmasi Girişimcileri tarafından açılmış olan bağımsız Girişimlerdir ve hukuken de Farmasi A.Ş. ile hiçbir ilişkileri yoktur. Bu sitelerin tüm alanlarından siteyi kuran Farmasi Girişimcisi sorumludur. Web sitesinin Farmasi tarafından onaylanıp onaylanmadığı ise Farmasi’nin resmi iletişim hatlarından bilgi alınarak onaylatılabilir.

FARMASİ ENTERNASYONAL TİC. A.Ş.

0
0
0
s2sdefault

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Farmasi markası tarafından, kimyasal içermeyen şifalı bitkiler serisi ile birçok sorununuza çare bulabilirsiniz. İçerisinde alkol, parfüm ve paraben gibi cildinize ve size zarar verebilecek maddeler barındırmayan bu sağlık ürünleri, aynı zamanda helal sertifikasına da sahiptir. Doğa dostu olarak üretilen bu ürünler, %100 Türk sermayeli olup daima gelişen dünyaya ayak uyduran içeriklere sahiptir. Kendinizin ve sevdiklerinizin tüm ihtiyaçları için şimdi Farmasi şifalı bitkiler serisine bir göz atabilirsiniz.

Özellikle deri hastalıklarının büyük bölümüne Farmasi ürünleri sayesinde şifa bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, hastalığınıza veya rahatsızlığınıza en uygun ürünleri, Farmasi kategorilerinde bulmak olacaktır. Tüm ürünlerimizi, doktor tavsiyesi ile de kullanabilirsiniz.

Tırnak, saç, cilt ve diğer sağlık sorunlarına özel olarak, ileri teknoloji üretim tesislerimizde üretilen bu sağlık ürünleri ile birçok rahatsızlığınızdan kısa süre içerisinde kurtularak, rahatlayabilirsiniz.

Gıda takviyeleri ile düşük enerjiden kurtulabilir ve günlerinizi çok daha performanslı geçirebilirsiniz. Farmasi aynı zamanda sporcular için de destek ürünleri üretmektedir.

Farmasi ürünlerini daha detaylı incelemek için şimdi üye olun ve çeşitli ödeme koşullarından faydalanarak hemen ilk siparişinizi geçin.

Farmasi Girişimcisi olarak, bu muhteşem ürünlere indirimli sahip olabilir ve aynı zamanda bu ürünler üzerinden para kazanabilirsiniz.

0
0
0
s2sdefault

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Farmasi, tüm ürünlerine garanti sunduğu için bu ürünleri müşterilerinize güvenli bir şekilde satabilirsiniz.

Tüm ürünler, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri hakkındaki Yönetmelik kapsamında iade edilebilir. Kargo teslim alındıktan itibaren 14 gün içerisinde, üründen memnun kalmayan tüm alıcılar, ürünü iade edebilirler.

İade edilmek istenilen ürünler, siparişiniz ile gelen fatura ile birlikte olmak üzere karşı ödemeli olarak Farmasi’ye gönderilebilir. İade sebebinizi ise Fatura üzerine yazmanız ve altına imza atmanız zorunludur. İmza olmayan iade faturaları geçersiz sayılacaktır.

FARMASİ ENTERNASYONAL TİCARET A.Ş.

0
0
0
s2sdefault

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Farmasi’ye Nasıl Üye Olabilirim?

Farmasi Danışmanı olmak için ad soyad, doğum günü ve TC kimlik numaranızı doğru vermeniz yeterlidir. 0 5XX XXX XX XX numaralı hattan Farmasi Danışmanınıza ulaşarak, Farmasi Kayıt Formunu talep edebilirsiniz. Danışmanınız size ulaştıktan sonra formu gönderecek ve yönelttiğiniz sorunlara içtenlikle cevap verecektir. Danışma hattına XX:XX-XX:XX saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

Yoğunluk durumuna göre değişebilmekle birlikte, ürün siparişleriniz 3 ila 7 iş günü içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile adresinize teslim edilir.

Farmasi Danışmanı Ne Demektir?

Farmasi’den ürün siparişi veren herkes, Danışman statüsünü almaktadır.

Farmasi Sponsoru Ne Demektir?

Farmasi ürünlerini, sistemin işleyişini, teknik bilgileri ve nasıl kazanç sağlayabileceğinizi size öğreten kişilere sponsor denmektedir. Ürün satışı yapan herkes bir süre sonra sponsor olabilir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Danışman sayfanızdan, üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra Sipariş Takip bölümüne tıklayınız. Bu sayfadaki kargo takip bölümünden, siparişinizin ne durumda olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Danışman veya Sponsor Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan herkes, Farmasi danışmanı veya sponsoru olmaya hak kazanabilir.

Şifremi Unuttum, Nasıl Öğrenebilirim?

Danışman girişi yapılan sayfada bulunan ‘şifremi unuttum’ bölümüne, kayıtlı olduğunuz e-mail adresinizi yazarak şifrenizin mail adresine gelmesini sağlayabilirsiniz. Mail adresinizi hatırlamıyorsanız, bağlı olduğunuz sponsorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Danışman Girişi Nasıl Yapılır?

Farmasi web sitesi üzerindeki Danışman girişi bölümüne tıkladıktan sonra, kimlik numaranız ve önceden belirlediğiniz şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Alt Ekibimi Nasıl Oluşturabilirim?

Alt ekibinize yeni bir Danışman eklemek için, kendi Danışman sayfanızda bulunan Alt Ekip bölümünü tıklayınız. Bu sayfadaki Danışman Ekle butonuna tıklayarak, Alt Ekibinize eklemek istediğiniz yeni Danışman Adayının bilgilerini girebilirsiniz.

Üyeliğin Askıya Alınması Ne Demektir?

Üye olmasına rağmen 45 gün içinde hiç sipariş vermeyen Danışmanların hesabı askıya alınır. Buna ek olarak son siparişin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen sipariş vermeyen üyelerin hesapları da otomatik olarak askıya alınacaktır. Üyeliğini tekrar aktif hale getirmek isteyenler, sponsorları ile iletişime geçebilirler.

Adres ve Telefon Bilgilerimi Nasıl Güncellerim?

İletişim bilgilerinizin değiştiği bilgisini Farmasi Müşteri Hizmetlerini arayarak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine yazılı olarak bildirebilirsiniz.

Danışman Hesabımı Devredebilir Miyim?

Evet fakat aşağıdaki maddeleri dikkatle okumanızı rica ediyoruz.

·         Devir ancak 1. derece akrabalar ve eşler arasında gerçekleşebilir.

·         Devir alacak kişi Farmasi üyesi olamaz.

·         Devir yapan kişi, 6 ay geçmeden tekrar Danışman olamaz.

·         Devir yapılan hesap, 6 ay geçmeden tekrar devir edilemez.

·         Miras yolu ile yasal mirasçı, hesabı devir alabilir.

·         Devir alan ve devir eden kişilerin kimlik fotokopileri ve bu isteklerini belirten imzalı dilekçeleri talep edilecektir.

Hesabı devir alan eğer bir Şahıs şirketi ise;

·         Kaşeli vergi levhası fotokopisi

·         Şirket sahibinin kimlik fotokopisi

·         Şirketin vergi mükellefi olduğunu belirten şirket kaşeli evrak

Limited veya Anonim şirket ise;

·         Vergi levhası fotokopisi

·         Ticaret sicil gazete fotokopisi

·         İmza sirküleri

·         İmza yetkisine sahip kişinin kimlik fotokopisi

·         Şirket hesabı bilgileri

Ürün Siparişi Nasıl Verilir?

Danışman girişi yaptıktan sonra ‘Hızlı Satın Al’ bölümü altındaki kutucuğa, ürün kodunu yazdıktan sonra ürünü satın alabilirsiniz.

Ürün İptali Nasıl Yapılır?

Sipariş verdikten sonra ürün iptalini 1 saat içerisinde anında yapabilirsiniz. Sipariş takip bölümündeki İptal Et butonuna tıklamanız yeterlidir. Farmasi, sizde bir iptal sebebi de talep edebilir. Süresi dolan ürünlerde iptal işlemi yapılamayacaktır.

Kargo Sıfırlama Ne Demektir?

Kargo limitinden daha az miktarda sipariş veren danışmanlara gönderilen ve kargo ücretine karşılık gelen hediye üründür. Danışman bu ürünü seçemez, ürün Farmasi tarafından belirlenir.

Aynı durumun kapıda ödeme kargo seçeneği için de geçerlidir. Danışman, ödediği ekstra kapıda ödeme ücreti için de bir hediye ürün alır.

Kargo Nereye Gelir?

Aksini belirtmediğiniz sürece, kayıt olurken verdiğiniz adrese anlaşmalı olunan kargo firması tarafından teslim edilecektir.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Danışman hesabınıza giriş yaptıktan sonra Sipariş Takip sekmesini açın ve kargo takibi bölümündeki anlaşmalı kargo şirketinin linkine tıklayın. Bu sayfada, kargonuzun nerede olduğunu ve geçmiş hareketlerini de görebilirsiniz.

Kargom Hasarlı Geldi, Ne Yapmalıyım?

Hasarlı gelen kargoları teslim almayınız. Almış iseniz Farmasi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Sipariş Ödemelerini Nasıl Yapacağım?

Farmasi’den satın alacağınız tüm ürünlerde kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Kredi Kartı Kullanmam Gerçekten Güvenli Mi?

Kredi Kartı bilgileriniz asla sistemlerimizde saklanmaz ve Uluslararası Standartlarda Visa/Mastercard güvencesi ile ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz.

Farmasi Prim Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

Farmasi’den kazandığınız Prim ödemeleriniz her ayın 20’sinde ve 30’unda hesabınıza geçecektir. 30 lira altındaki primler ödenmez ve hesabınıza alacak olarak kayıt edilip, bir dahaki aya devir olması sağlanır. Ödemelerinizi zamanında alabilmek için sistemde yer alan bilgilerinizin doğru ve güncel olmasına özen gösteriniz.

Satın Aldığım Ürünü Değiştirebilir Miyim?

Üründe bir kusur tespit etmeniz halinde, bunu Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz. Uygun görülmesi dahilinde aynı ürün ile değiştirebilirsiniz. Farklı bir ürünle değişim mümkün değildir.

İade Şartları Nelerdir?

Üretim kaynaklı hata, müşteride alerjik reaksiyon meydana gelmesi ve kargo sorunları sebebiyle Farmasi ürünlerini iade edebilirsiniz. İade başvurularınız en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacaktır.

Kargo teslimatı üzerinden 14 gün geçtikten sonra eğer ürün iade edilmemiş ise, Danışman iade hakkını kaybetmiş olacaktır.

TL Puan ile Prim Arasındaki Fark Nedir?

TL puanlar aylık olarak hak edilir ve bir dahaki aya devri gerçekleşmez. Sipariş verdiğiniz her prim değerli ürün siparişi size TL puan kazandırır.

Primlerimi Alışverişlerimde Kullanabilir Miyim?

Tabii ki. Alışveriş ödeme bölümündeki bakiyemden kullan seçeneği ile primlerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Vergi Mükellefi Olduğumu Nasıl Bildirebilirim?

Vergi mükellefi olduğunuzu Farmasi Müşteri Hizmetlerine bildirdikten sonra tarafınıza %20 stopaj vergisi kesintisi uygulanmaz. İşleme alınması ise evrakların geldiği katalog döneminde gerçekleşecektir. Geriye dönük işlem yapılması söz konusu değildir, Farmasi için önemli olan vergi mükellefi olduğunuzu bildirdiğiniz tarihtir.

Vergi mükellefiyetiniz eski tarihli dahi olsa geriye dönük işlem yapılması mümkün değildir, bildirim tarihiniz itibariyle işleme alınacaktır.

Şahıs şirketi ise;

·         Kaşeli vergi levhası fotokopisi

·         Şirket sahibinin kimlik fotokopisi

·         Şirketin vergi mükellefi olduğunu belirten şirket kaşeli evrak

Limited veya Anonim şirket ise;

·         Vergi levhası fotokopisi

·         Ticaret sicil gazete fotokopisi

·         İmza sirküleri

·         İmza yetkisine sahip kişinin kimlik fotokopisi

·         Şirket banka hesabı bilgileri

Yukarıda listelenen bilgileri, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderebilirsiniz.

 

Farmasi Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olabilirim?

Öncelikle, Farmasi’nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından, güncel kampanyaları anlık olarak takip edebilirsiniz. Danışmanlara özel kampanyalar ise SMS ve Mail yolu ile iletilmektedir. Bunlara ek olarak Danışmanlara katalog ve materyal desteği de rutin olarak yapılmakta.

 

 

0
0
0
s2sdefault

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Farmasi Kazanç Planı ve Prim Sistemi

Farmasi’nin büyük ailesine katılmış iseniz, artık bu kazançlı dünyada siz de varsınız demektir. Bu süreçte üyelik sistemi, kazanç planı ve primler gibi bilmeniz gereken temel detaylar bulunmaktadır. Farmasi üyelerinin tamamı Girişimci olarak kabul edilse de, farklı üye seviyeleri bulunmaktadır. Kazançlarınızı belirleyen de bu seviyeler olacaktır.

Satış Danışmanı

Üye olur olmaz, bir Farmasi Girişimcisinin alacağı ilk unvan satış danışmanı olacaktır. Bu ilk basamakta, yaptığınız her üründen %30 kar elde edeceksiniz. Giriş sürecinde, gayretlerinizi ağırlıklı olarak Farmasi ürünlerini tanımaya ve bu ürünleri çevrenizdeki insanlara satarak satış becerilerinizi geliştirmeye harcamalısınız.

Bu seviyede satışlarınızdan aldığınız karlara ek olarak 500 liralık satış yapmanız dahilinde %3 ekstra prim alabileceksiniz. Satış rakamlarınız 1.500 liraya çıkarsa, prim oranınız da %6 olacaktır. Elbette bu rakam yükseldikçe satış danışmanı olarak kalmayacak, daha üst seviyeler ile tanışacaksınız.

Liderlik

Liderlik seviyesindeki Farmasi Girişimcileri, yeni satış danışmanlarını kendi ekibine ekleyerek onlar üzerinden de komisyon kazanacaktır. Bu komisyonların alt üyelerinize zarar yoktur, tamamı Farmasi tarafından ödenir. Onlar satış yaptıkça hem siz hem yine onlar kazanacaktır.

Prim kazanabilmeniz için aylık en az 140 lira puanlık sipariş girişi yapılmalıdır. Liderlik unvanındaki girişimci ise 3000 liralık satış için %9 prim alacaktır.

Lider, adı üstünde takımına liderlik edebilen kişilere denir. O nedenle alt ekibinizi iyi tanımalı ve onları sürekli takip ederek, motivasyonlarını artırmalısınız. İyi bir ekiple çok daha hızlı yükseleceksiniz. Liderler 6000 liralık satışta %12 prim kazanırlar.

Üst Lider

Üst lider olabilmek için bir girişimcinin 10 bin liralık puan satışı yapması gerekir. Bu aşamada prim ise %15 olacaktır.

Yönetici

Yönetici seviyesinde, 15 bin liralık satıştan %18’lik prim kazanabilirsiniz. Yönetici seviyesi artık Farmasi’nin amacını anlayan ve bu doğrultuda başarı gösteren kişilerin ancak ulaşabileceği bir seviyedir. Bu seviyeye geldiyseniz mutlu olabilirsiniz zira sizin için her şey yolunda gitmektedir. Ekibinizi daha geliştirerek, daha büyük kazançlara merhaba diyebilirsiniz.

 

 

Müdürlük

Müdürlük seviyesinde 20 bin liralık satışa ulaşabilirseniz, %22 prim almaya hak kazanabilirsiniz. Bu prime ek olarak alt grubunuzdaki nesillerden de müdür primi kazanacaksınız.

1.    Nesilden %3,2

2.    Nesilden %3

3.    Nesilden %1,5

4.    Nesilden %1

Direktörlük

Müdürlükten sonraki ilk basamak olan direktörlükte 1 yıl içerisinde 5 kez 20.000 liralık satışı yakaladığınız anda %22’lik prim alabilirsiniz. Ek primler ise;

1.    Nesilden %3

2.    Nesilden %2

3.    Nesilden %1,5

4.    Nesilden %1

şeklinde olacaktır. Buna ek olarak direktörlere cep telefonu, tablet ve telefon hattı verilmektedir.

Altın Müdür

5 kez arka arkaya 20 bin liralık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerek Altın Müdür seviyesine yükselmektedir. Bunlara ek olarak;

1.    Nesilden %3,5

2.    Nesilden %2,5

3.    Nesilden %1,75

4.    Nesilden %1,25

ek primleri de almaya hak kazanırlar. Ayrıca Altın Müdürlere cep telefonu, tablet ve hat hediye edilir.

Platin Müdür

%22 grubuna giren Platin Müdür, Farmasi’nin en değerli unvanlarından birisidir. Bu seviyede girişimci;

1.    Nesilden %4,25

2.    Nesilden %3,25

3.    Nesilden %2,25

4.    Nesilden %1,5

ek prim alır. Platin Müdür ayrıca cep telefonu, tablet, hat ve tatil hakkı da kazanmış olur.

 

Zümrüt Müdür

%22’lik prim grubuna giren Zümrüt Müdür için Farmasi’nin 2 aktif kayıt şartı bulunur. 150 adet aktif kampanya için geçerlidir ve bu unvana sahip Farmasi Girişimcisi 10.000 lira değerinde puan yaparsa araç kullanma hakkını da elde edecektir. Ayrıca yine Zümrüt Müdür;

1.    Nesilden %5

2.    Nesilden %4

3.    Nesilden %3

4.    Nesilden %2

ek prim alır. Zümrüt Müdür’e cep telefonu, tablet, hat ve tatil hakkı da verilmektedir. Tatil hakkı 40 puandır.

Elmas Müdür

Farmasi’nin en tepe noktalarından birisi olan Elmas Müdür, 20000 liralık puan alışverişi ile %22’lik gruba girer. Bu unvandaki direktörler;

1.    Nesilden %6

2.    Nesilden %5

3.    Nesilden %4

4.    Nesilden %3

ek prim haklarını kazanırlar. Elmas Direktörler cep telefonu, tablet, hat ve 60 puanlık tatil hakkını kazanırlar.

0
0
0
s2sdefault

Kayıt Formu

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

EN İYİSİ "FARMASİ"

Bu site Farmasi Zümrüt Direktörü Nermin KORKMAZ'a ait kişisel bir web sitesidir.

(549) 813 14 47

0 (538) 739 28 74

Bu Site Farmasi Enternasyonel Resmi Sitesi Değildir.

©2019 Bu Site Farmasi Platin Direktörü Nermin KORMAZ'a Aittir. Farmasi Enternasyonel Resmi Web Sitesi Değildir.