Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Farmasi’ye Nasıl Üye Olabilirim?

Farmasi Danışmanı olmak için ad soyad, doğum günü ve TC kimlik numaranızı doğru vermeniz yeterlidir. 0 5XX XXX XX XX numaralı hattan Farmasi Danışmanınıza ulaşarak, Farmasi Kayıt Formunu talep edebilirsiniz. Danışmanınız size ulaştıktan sonra formu gönderecek ve yönelttiğiniz sorunlara içtenlikle cevap verecektir. Danışma hattına XX:XX-XX:XX saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

Yoğunluk durumuna göre değişebilmekle birlikte, ürün siparişleriniz 3 ila 7 iş günü içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile adresinize teslim edilir.

Farmasi Danışmanı Ne Demektir?

Farmasi’den ürün siparişi veren herkes, Danışman statüsünü almaktadır.

Farmasi Sponsoru Ne Demektir?

Farmasi ürünlerini, sistemin işleyişini, teknik bilgileri ve nasıl kazanç sağlayabileceğinizi size öğreten kişilere sponsor denmektedir. Ürün satışı yapan herkes bir süre sonra sponsor olabilir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Danışman sayfanızdan, üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra Sipariş Takip bölümüne tıklayınız. Bu sayfadaki kargo takip bölümünden, siparişinizin ne durumda olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Danışman veya Sponsor Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan herkes, Farmasi danışmanı veya sponsoru olmaya hak kazanabilir.

Şifremi Unuttum, Nasıl Öğrenebilirim?

Danışman girişi yapılan sayfada bulunan ‘şifremi unuttum’ bölümüne, kayıtlı olduğunuz e-mail adresinizi yazarak şifrenizin mail adresine gelmesini sağlayabilirsiniz. Mail adresinizi hatırlamıyorsanız, bağlı olduğunuz sponsorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Danışman Girişi Nasıl Yapılır?

Farmasi web sitesi üzerindeki Danışman girişi bölümüne tıkladıktan sonra, kimlik numaranız ve önceden belirlediğiniz şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Alt Ekibimi Nasıl Oluşturabilirim?

Alt ekibinize yeni bir Danışman eklemek için, kendi Danışman sayfanızda bulunan Alt Ekip bölümünü tıklayınız. Bu sayfadaki Danışman Ekle butonuna tıklayarak, Alt Ekibinize eklemek istediğiniz yeni Danışman Adayının bilgilerini girebilirsiniz.

Üyeliğin Askıya Alınması Ne Demektir?

Üye olmasına rağmen 45 gün içinde hiç sipariş vermeyen Danışmanların hesabı askıya alınır. Buna ek olarak son siparişin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen sipariş vermeyen üyelerin hesapları da otomatik olarak askıya alınacaktır. Üyeliğini tekrar aktif hale getirmek isteyenler, sponsorları ile iletişime geçebilirler.

Adres ve Telefon Bilgilerimi Nasıl Güncellerim?

İletişim bilgilerinizin değiştiği bilgisini Farmasi Müşteri Hizmetlerini arayarak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine yazılı olarak bildirebilirsiniz.

Danışman Hesabımı Devredebilir Miyim?

Evet fakat aşağıdaki maddeleri dikkatle okumanızı rica ediyoruz.

·         Devir ancak 1. derece akrabalar ve eşler arasında gerçekleşebilir.

·         Devir alacak kişi Farmasi üyesi olamaz.

·         Devir yapan kişi, 6 ay geçmeden tekrar Danışman olamaz.

·         Devir yapılan hesap, 6 ay geçmeden tekrar devir edilemez.

·         Miras yolu ile yasal mirasçı, hesabı devir alabilir.

·         Devir alan ve devir eden kişilerin kimlik fotokopileri ve bu isteklerini belirten imzalı dilekçeleri talep edilecektir.

Hesabı devir alan eğer bir Şahıs şirketi ise;

·         Kaşeli vergi levhası fotokopisi

·         Şirket sahibinin kimlik fotokopisi

·         Şirketin vergi mükellefi olduğunu belirten şirket kaşeli evrak

Limited veya Anonim şirket ise;

·         Vergi levhası fotokopisi

·         Ticaret sicil gazete fotokopisi

·         İmza sirküleri

·         İmza yetkisine sahip kişinin kimlik fotokopisi

·         Şirket hesabı bilgileri

Ürün Siparişi Nasıl Verilir?

Danışman girişi yaptıktan sonra ‘Hızlı Satın Al’ bölümü altındaki kutucuğa, ürün kodunu yazdıktan sonra ürünü satın alabilirsiniz.

Ürün İptali Nasıl Yapılır?

Sipariş verdikten sonra ürün iptalini 1 saat içerisinde anında yapabilirsiniz. Sipariş takip bölümündeki İptal Et butonuna tıklamanız yeterlidir. Farmasi, sizde bir iptal sebebi de talep edebilir. Süresi dolan ürünlerde iptal işlemi yapılamayacaktır.

Kargo Sıfırlama Ne Demektir?

Kargo limitinden daha az miktarda sipariş veren danışmanlara gönderilen ve kargo ücretine karşılık gelen hediye üründür. Danışman bu ürünü seçemez, ürün Farmasi tarafından belirlenir.

Aynı durumun kapıda ödeme kargo seçeneği için de geçerlidir. Danışman, ödediği ekstra kapıda ödeme ücreti için de bir hediye ürün alır.

Kargo Nereye Gelir?

Aksini belirtmediğiniz sürece, kayıt olurken verdiğiniz adrese anlaşmalı olunan kargo firması tarafından teslim edilecektir.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Danışman hesabınıza giriş yaptıktan sonra Sipariş Takip sekmesini açın ve kargo takibi bölümündeki anlaşmalı kargo şirketinin linkine tıklayın. Bu sayfada, kargonuzun nerede olduğunu ve geçmiş hareketlerini de görebilirsiniz.

Kargom Hasarlı Geldi, Ne Yapmalıyım?

Hasarlı gelen kargoları teslim almayınız. Almış iseniz Farmasi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Sipariş Ödemelerini Nasıl Yapacağım?

Farmasi’den satın alacağınız tüm ürünlerde kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Kredi Kartı Kullanmam Gerçekten Güvenli Mi?

Kredi Kartı bilgileriniz asla sistemlerimizde saklanmaz ve Uluslararası Standartlarda Visa/Mastercard güvencesi ile ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz.

Farmasi Prim Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

Farmasi’den kazandığınız Prim ödemeleriniz her ayın 20’sinde ve 30’unda hesabınıza geçecektir. 30 lira altındaki primler ödenmez ve hesabınıza alacak olarak kayıt edilip, bir dahaki aya devir olması sağlanır. Ödemelerinizi zamanında alabilmek için sistemde yer alan bilgilerinizin doğru ve güncel olmasına özen gösteriniz.

Satın Aldığım Ürünü Değiştirebilir Miyim?

Üründe bir kusur tespit etmeniz halinde, bunu Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz. Uygun görülmesi dahilinde aynı ürün ile değiştirebilirsiniz. Farklı bir ürünle değişim mümkün değildir.

İade Şartları Nelerdir?

Üretim kaynaklı hata, müşteride alerjik reaksiyon meydana gelmesi ve kargo sorunları sebebiyle Farmasi ürünlerini iade edebilirsiniz. İade başvurularınız en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacaktır.

Kargo teslimatı üzerinden 14 gün geçtikten sonra eğer ürün iade edilmemiş ise, Danışman iade hakkını kaybetmiş olacaktır.

TL Puan ile Prim Arasındaki Fark Nedir?

TL puanlar aylık olarak hak edilir ve bir dahaki aya devri gerçekleşmez. Sipariş verdiğiniz her prim değerli ürün siparişi size TL puan kazandırır.

Primlerimi Alışverişlerimde Kullanabilir Miyim?

Tabii ki. Alışveriş ödeme bölümündeki bakiyemden kullan seçeneği ile primlerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Vergi Mükellefi Olduğumu Nasıl Bildirebilirim?

Vergi mükellefi olduğunuzu Farmasi Müşteri Hizmetlerine bildirdikten sonra tarafınıza %20 stopaj vergisi kesintisi uygulanmaz. İşleme alınması ise evrakların geldiği katalog döneminde gerçekleşecektir. Geriye dönük işlem yapılması söz konusu değildir, Farmasi için önemli olan vergi mükellefi olduğunuzu bildirdiğiniz tarihtir.

Vergi mükellefiyetiniz eski tarihli dahi olsa geriye dönük işlem yapılması mümkün değildir, bildirim tarihiniz itibariyle işleme alınacaktır.

Şahıs şirketi ise;

·         Kaşeli vergi levhası fotokopisi

·         Şirket sahibinin kimlik fotokopisi

·         Şirketin vergi mükellefi olduğunu belirten şirket kaşeli evrak

Limited veya Anonim şirket ise;

·         Vergi levhası fotokopisi

·         Ticaret sicil gazete fotokopisi

·         İmza sirküleri

·         İmza yetkisine sahip kişinin kimlik fotokopisi

·         Şirket banka hesabı bilgileri

Yukarıda listelenen bilgileri, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderebilirsiniz.

 

Farmasi Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olabilirim?

Öncelikle, Farmasi’nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından, güncel kampanyaları anlık olarak takip edebilirsiniz. Danışmanlara özel kampanyalar ise SMS ve Mail yolu ile iletilmektedir. Bunlara ek olarak Danışmanlara katalog ve materyal desteği de rutin olarak yapılmakta.

 

 

0
0
0
s2sdefault

Kayıt Formu

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

EN İYİSİ "FARMASİ"

Bu site Farmasi Zümrüt Direktörü Nermin KORKMAZ'a ait kişisel bir web sitesidir.

0 (538) 739 28 74

Bu Site Farmasi Enternasyonel Resmi Sitesi Değildir.

©2020 Bu Site Farmasi Platin Direktörü Nermin KORMAZ'a Aittir. Farmasi Enternasyonel Resmi Web Sitesi Değildir.